| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.9421 |
| Breedte (mm) | 4.6 mm |
| Hoogte (mm) | 10.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
Deze schitterende Pandora Moments 791817CZ spacer is een ware toevoeging aan uw sieradencollectie. Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren spacer, ook wel sterling zilver genoemd, heeft een prachtige koele kleur die goed te combineren is met veel andere sieraden.
Verschuiven uw bedels? Deze siliconen clip bedel zorgt ervoor dat uw bedels op hun plek blijven wanneer u deze op een Pandora Moments-sieraad plaatst. Let er hierbij wel op dat deze niet op een schroefdraad past. Bovendien heeft de clip bedel niet alleen praktische voordelen maar straalt hij ook elegantie uit door zijn glanzende afwerking en fonkelende transparante zirkonia stenen.
Met zijn formaat van circa 10.5 mm hoog, 4.6 mm breed en 10.3 mm diep is dit sieraad subtiel maar toch zeer aanwezig door zijn unieke design en sprankelende stenen.
Bij Trendjuwelier kunt u terecht voor al uw favoriete merken zoals Pandora! Ontdek onze ruime collectie vandaag nog!